AYLIK GELİŞİM

31.-32. AYIMIZ

Tembellik mi kızımın büyüme hızına ayak uyduramamaktan mı bilemiyorum ama yine iki aylık sürecimizi bir arada yazıyorum:)

Bu aydan başlıklar:

Artık büyüme hayalleri kurup ,sesli olarak bunları dile getiriyorsun. Örneğin büyüyünce bende araba kullanacağım ama ben küçük bir araba alacağım ve sizi de gezdireceğim diyorsun fakat sonra paylaşma konusundaki başarısızlığın devreye giriyor ve yok arabam küçük sizi alamam diyorsun..

Esnafla ilişkilerin oldukça iyi:) Ananenden, bizim apartmana yürürken (arada üç blok var) adım başı güvenlik görevlisinden,apartman görevlilerine kadar herkesi tanıyıp selamlaşıyorsun ama arada bir de insanların yolunu kesip burdan geçemezsin diyorsun. İçindeki dengesizliği hayretle izlemekteyim..

Seninle bebek taklidi yaparak konuşanlar olursa bana dönüp neden konuşamıyor diyorsun ,tabii bende de hemen çevir kazı yanmasın düğmesi devreye giriyor:)Yok teyze konuşuyor ne dedi sor bakalım gibi sözcüklerle konuyu değiştiriyorum:)

Her sabah kalktığında ben evde olursam işe gidecek misin diye soruyorsun ve artık duygularını daha açık dile getirip sen işteyken seni çok özlüyorum diyorsun. Tabii benimde içim eriyip, bitiyor..

Babanı devamlı ispiyonluyorsun :)Anne bardağını yerine kaldırmamış, elma çöpünü atmamış gibi. Ben bu kadın dayanışmasından mutluyum ama baban için aynı şeyi söyleyemeyeceğim:)

Parkta elinde ojeli çocuklar görünce anne o büyümüş mü diye sorup ,beni bu konuda ikna etmeye çalışıyorsun ama yok bu konuda karalıyım oje daha yok 🙂

İltifat etmekte çok başarılısın bu ara kulağına hoş geldiğinden sanırım beğendiğin bir şey oldu mu muhteşem diyorsun 🙂

Bu ay içerisinde arkadaşlarından Beliz’in doğum günüydü. Sen de artık partilere gitmeye başladın tabii parti olunca senin dansların da baya ilgi görüyor..

İşte kısacası çılgınlıkların, gülücüklerin, sevginle bu ay da muhteşemdin Balca’m…

ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HENÜZ YORUM YAPAN YOLMAMIŞ

  • Yanıtla emir kokusu 24 Mart 2014 at 18:40

    maşallah ya çok tatlı allah esirgesinn 🙂

  • Yanıtla duygu ayas özdamarlar 24 Mart 2014 at 18:53

    çok teşekkürler hepimizin evladını Allah korusun 🙂

  • YANITLA